Raiffeisen Polbank rusza z nową ofertą kredytów hipotecznych

Raiffeisen Polbank rusza z nową ofertą kredytów hipotecznych
21 lutego
21:36 2017

Oferta kredytów hipotecznych Raiffeisen Polbanku to bardzo atrakcyjna propozycja, którą warto wziąć pod uwagę. Raiffeisen Polbank przygotował dla swoich klientów nową ofertę kredytów hipotecznych.

Znajdziemy w niej interesujące kredyty, które posiadają takie zalety, jak możliwość regulowania wysokości rat, a także możliwość obniżenia marży. Nowy produkt w ofercie banku nosi nazwę Elastycznego Kredytu Mieszkaniowego. Jest to kredyt hipoteczny udzielany tylko i wyłącznie w złotówkach.

Elastyczny Kredyt Mieszkaniowy to rozwiązanie bardzo atrakcyjne, a głównym tego powodem jest fakt, iż kredytobiorca może samemu dopasowywać wysokość miesięcznych rat kredytowych. Co ciekawe, kredytobiorca może zmieniać ratę w granicach od 50 proc do 200 proc. pierwotnej wysokości. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne, ponieważ pozwala przy spłacie kredytu hipotecznego wziąć pod uwagę okresowe wahania w budżecie kredytobiorcy. W przypadku standardowych produktów kredytobiorca jest zmuszony płacić stale raty jednej wysokości.

W takiej sytuacji, nawet jeśli jakiś miesiąc jest dlań trudniejszy finansowo, to i tak musi uiścić tę opłatę. Elastyczny Kredyt Mieszkaniowy jest pod tym względem zdecydowanie bardziej liberalny i przez to jest kredytem bardziej przyjaznym konsumentowi. Dodatkowym ukłonem w tej ofercie w stronę klienta jest możliwość wzięcia wakacji kredytowych raz w roku. Jest to opcja, z której mogą skorzystać kredytobiorcy spłacający pożyczkę regularnie w ciągu ostatnich 24 miesięcy. Warto wiedzieć, że modyfikacji rat możemy dokonać trzykrotnie w ciągu roku. Co więcej, modyfikacje ich wysokości mogą skutkować tym, że jedna rata zostanie zawieszona w tym okresie (jeśli zapłacimy środki zgodnie z harmonogramem wcześniej).

Oprócz elastycznego sposobu spłaty nowy kredyt hipoteczny od Raiffeisen Polbanku oferuje klientom dodatkowe bonusy. Interesującym rozwiązaniem jest szczególnie możliwość obniżenia marży. Możemy liczyć na ten zabieg, gdy skorzystamy z konta osobistego w Raiffeisen Polbanku i co miesiąc będziemy na nie wpłacać minimum 2500 zł.

Elastyczny Kredyt Hipoteczny to z wielu względów jedna z najbardziej przyjaznych ofert na rynku. Można go wziąć na 30 lat, a do jednej kredytu razem może przystąpić czterech wnioskodawców. Istnieje też możliwość zabezpieczenia kredytu więcej niż jedną nieruchomością.