Opinie o Speed Cash Polska

Opinie o Speed Cash Polska
27 kwietnia
16:40 2016

Speed Cash to firma pozabankowa udzielająca pożyczek pod zastaw nieruchomości zarówno dla osób fizycznych, jak i dla firm. Czy jednak Speed Cash Polska zasługuje na dobre opinie?

Oferta Speed Cash Polska

W ofercie firmy Speed Cash Polska znajdziemy:

  • pożyczkę na dowolny cel
  • pożyczkę konsolidacyjną
  • pożyczkę pomostową
  • pożyczkę inwestycyjną
  • oddłużanie nieruchomości
  • leasing zwrotny nieruchomości
  • emisję obligacji korporacyjnych
  • faktoring

Pożyczka na dowolny cel w Speed Cash Polska

Oferta firmy Speed Cash Polska – Pożyczka na dowolny cel – jest udzielana w ciągu 24 godzin po złożeniu przez klienta wszystkich dokumentów. Zabezpieczenie zobowiązania standardowo stanowi nieruchomość, jednak firma akceptuje także inne rozwiązania. Pożyczka jest udzielana w kwocie od 20 tys. do 2 mln zł, z okresem spłaty od 3 miesięcy do 10 lat. Koszt zobowiązania stanowi jednorazowa opłata wpłacana przy zawieraniu umowy, pożyczka jest oprocentowana na poziomie 10% w skali roku.

Pożyczka konsolidacyjna w Speed Cash Polska

Pożyczka konsolidacyjna jest udzielana w celu uporządkowania wszystkich zobowiązań klienta i zebrania ich w jedną pożyczkę. W tej propozycji kwota pożyczki wynosi od 20 tys. do 2 mln zł i jest udzielana także w sytuacji, gdy klient ma zaległości w ZUS lub w US, a także gdy jest zagrożony licytacją komorniczą. Pożyczka jest udzielana po złożeniu wszystkich dokumentów na podstawie umowy w kancelarii notarialnej.

Pożyczka inwestycyjna w Speed Cash Polska

Pożyczka inwestycyjna jest udzielana na plany biznesowe, czyli na start, rozwój lub rozbudowę własnej firmy. Zobowiązanie to może zostać zabezpieczone wszelkiego rodzaju nieruchomościami, działkami, ziemią rolną a także udziałami w majątkiem spółki. Maksymalna kwota pożyczki inwestycyjnej zależy od rodzaju i wartości zabezpieczenia. Oferta ta jest skierowana przede wszystkim do deweloperów, przedsiębiorco oraz osób fizycznych. W tej propozycji istnieje możliwość negocjacji warunków umowy oraz karencji i spłat.

Procedura pożyczkowa w Speed Cash Polska

Aby skorzystać z oferty pożyczkowej firmy Speed Cash Polska, wystarczy złożyć wniosek przez Internet. Po tej czynności z klientem kontaktuje się pracownik firmy, który przedstawia dostępną dla klienta propozycję. Następnie należy dostarczyć wymagane przez Speed Cash dokumenty. Po weryfikacji i ocenie zdolności i wiarygodności kredytowej klienta następuje wydanie decyzji w sprawie pożyczki. Jeśli jest pozytywna, podpisywana jest umowa i wypłacane są pieniądze.