Bitstar – nowa platforma wymiany cyfrowych walut

Bitstar – nowa platforma wymiany cyfrowych walut
21 maja
11:52 2017

Handel walutami staje się opłacalny, jeżeli inwestorzy mają określoną wiedzę i pieniądze oraz jeśli jest on bezpieczny. Ostatnio na rynku pojawiła się nowa platforma wymiany walut cyfrowych Bitstar, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Na rynkach inwestycyjnych jak zwykle ruch, szczególnie na rynku handlu walutami. Handel walutami to złoty interes dla osób, które mają określoną wiedzę na ten temat oraz pieniądze do zainwestowania. Ostatnio coraz większym zainteresowaniem cieszy się waluta cyfrowa, czyli tzw. bitcoiny i litecoiny, które można nabywać po najkorzystniejszych kursach za pośrednictwem nowej platformy Bitstar.

Dlaczego bitcoin cieszy się tak dużym zainteresowaniem? Między innymi dlatego, że na jego kurs nie ma wpływu żadna instytucja centralna. Tymczasem kurs waluty krajowej jest uzależniony od NBP czy Rady Polityki Pieniężnej. Konsumenci szukają na rynku finansowych nowych bezpieczniejszych rozwiązań w obrocie walutami, bitcoin trafił więc na podatny grunt. Aby dostać się na rynek walut cyfrowych, należy wejść na przykład na giełdę internetową typu Bitstar.

Inwestorzy czy też użytkownicy platformy Bitstar mogą dysponować i obracać na niej takimi walutami jak euro, PLN, bitcoiny oraz litecoiny. Można więc tam kupować i sprzedawać cyfrową walutę, a jej cena ustalana jest na zasadach giełdowych. Należy podkreślić, że tego rodzaju transakcje zorganizowane są w sposób jasny, przejrzysty i bezpieczny.

Osoby przeprowadzające tego typu transakcje otrzymują pocztą elektroniczną potwierdzenia stanu swoich kont. Obrót pieniężny dokonywany jest na podstawie przelewów bankowych oraz przelewów Dotpay. Oczywiście, nie ma nic za darmo. Serwisy pobierają za takie operacje określone prowizje, a ich wysokość zależy od wielkości transakcji. Im wyższa jest taka transakcja, tym niższa prowizja.

Organizatorzy platformy Bitstar starali się położyć szczególny nacisk na bezpieczeństwo transakcji oraz jej użytkowników. Obowiązuje dwustopniowy system logowania, czyli prócz hasła i loginu należy podać kod Google Authenticator. To jeszcze nie wszystko. Dodać należy do tego całodobowy monitoring oraz częste audyty bezpieczeństwa. Bitstar oznacza więc bezpieczeństwo oraz wysoką jakość i profesjonalizm obsługi.

Platforma Bitstar to nowość na naszym rynku, ale już teraz ma swoich zagorzałych zwolenników, których stale przybywa.