Pożyczki bez zaświadczeń o dochodach na wyciągnięcie ręki

Pożyczki bez zaświadczeń o dochodach na wyciągnięcie ręki
06 maja
00:06 2017

Gdy pojawia się potrzeba zgromadzenia dodatkowej gotówki pierwsze kroki kierujemy zwykle do banków. Te jednak często wymagają dostarczenia dokumentów dochodowych od pracodawcy, które nie każdy może dostarczyć. Pozostaje zatem przyjrzeć się pozabankowej ofercie pożyczek bez zaświadczeń.

Wiele osób boryka się z problemami finansowymi. Tego typu problemy oznaczają, że często trzeba zwrócić się o pomoc do kogoś z zewnątrz. Oczywiście pierwszym adresem są najbliżsi, czyli rodzina i przyjaciele. Czasami jednak nie są oni nam w stanie pomóc. Czasami też nie chcemy, aby nam pomagali.

Jeśli zależy nam na dyskrecji lub chęci poradzenia sobie na własną rękę, to czeka na nas bardzo szeroki wybór propozycji rynkowych, jakie oferują nam firmy pożyczkowe. Firmy pożyczkowe to podmioty pozabankowe funkcjonujące na innych zasad niż banki i to właśnie ten fakt sprawia, że niejednokrotnie lepiej wychodzą one naprzeciw naszym potrzebom.

Rozwiązaniem tymczasowych trudności finansowych jest na pewno pożyczka gotówkowa. Takich propozycji znajdziemy bardzo dużo. Jest w czym wybierać, a warunki są bardzo interesujące. Osoby decydujące  się na taką opcję powinny pamiętać, że w przypadku rynku pozabankowego największym atutem jest bardzo niska bariera wejścia. Co to znaczy? Firmy pożyczkowe po prostu nie stawiają nam wygórowanych wymagań i są skore o wiele chętniej niż banki pożyczyć pieniądze. Mamy problemy finansowe i długi? Nie ma sprawy. Większość firm pożyczkowych to rozumie i przygotuje propozycję adekwatną do naszej sytuacji. W efekcie, fakt iż mamy np. niespłacone zobowiązania nie zamyka nam drogi przed pożyczką.

Pożyczki to jednak nie tylko idealne rozwiązanie gdy mamy długi. Takie pożyczki równie świetnie sprawdzają się, gdy nasze dochody nie są udokumentowane. W obecnych czasach zdarza się to coraz częściej. Brak umów lub pieniądze otrzymywane po czasie – to wszystko powoduje, że w banku będzie nam trudno uzyskać pieniądze. Firma pożyczkowa nie ma z tym problemu, bo posiada w swojej ofercie pożyczki na oświadczenie o dochodach. Takie pożyczki zaciągamy, składając po prostu własne oświadczenie, jakie są nasze miesięczne zarobki. Ponadto nie musimy nic dodawać. Cała procedura jest szybka i sprawna.

Reasumując, jeśli nie mamy stałych dochodów, to nie trzeba się obawiać, że nie mamy szans na pożyczkę. Na rynku pozabankowym jest całe multum produktów tego rodzaju. Wystarczy nasze oświadczenie i gotówka szybko trafi do naszych rąk. Dla wielu osób taka pomoc jest bardzo ważna. Trzeba oczywiście pamiętać, że pożyczki pozabankowe na oświadczenie wiążą się z dość sporymi kosztami spłaty.