Opinia na temat Pozyczkaplus

08 maja
10:09 2015

Klienci coraz częściej sięgają po pożyczki w instytucjach pozabankowych, a ostra rywalizacja na tym rynku sprawia, że można znaleźć naprawdę ciekawe oferty. Jaka panuje opinia o firmie Pozyczkaplus.pl?

Pozyczkaplus.pl to kolejna firma pożyczkowa funkcjonująca przez Internet. Oznacza to, że aby pożyczyć pieniądze, nie trzeba iść do placówki przedsiębiorstwa i tam załatwiać formalności. Można otrzymać gotówkę, składając wniosek przez Internet. W kilkanaście minut pieniądze pojawią się na koncie.

Specjalizuje się w udzielaniu chwilówek

W Pozyczkaplus.pl można starać się o różne kwoty chwilówek, na różny okres. Należy jednak mieć świadomość, że nie są to duże kwoty, a firma pożycza je na krótki czas. Szybkie pożyczki zawsze będą cieszyć się na rynku dużym zainteresowaniem. Najczęściej takich pożyczek udzielają jedynie firmy pozabankowe. Warunki są dość skomplikowane, a koszty takich pożyczek – zazwyczaj bardzo wysokie.

Promocyjnie za 170 zł

Pozyczkaplus.pl nie jest tanią firmą pożyczkową. To oczywiste – żadna firma pozabankowa nie jest tania. Jeśli aktualnie pożyczymy w tej firmie na przykład 600 zł na 30 dni, koszt pożyczki wyniesie aż 170 zł. To dużo, ale trzeba wiedzieć, że są koszty jeszcze wyższe. Wprawdzie firma podkreśla, że nie pobiera opłat ani za monity, ani poślizgi terminowe, ale i tak należy dokładnie czytać umowy, aby nie dać się zmanipulować.

Bez kar finansowych

Pozyczkaplus.pl mocno podkreśla, że nie pobiera żadnych opłat (w tym odsetek karnych) za zwłokę w spłacie kredytu ani za wszelkiego rodzaju monity telefoniczne czy przedłużanie okresu spłaty. Ponadto za każdą co 5 pożyczkę do 1 tys. zł na 15 dni nie pobiera dodatkowych opłat. Jest to niewątpliwie jakaś nowość na rynku. Niestety, firma jednocześnie zastrzega sobie, że takie i inne informacje na temat pożyczek są na bieżąco aktualizowane. Zastrzega też sobie prawo zmiany zawartości strony internetowej w dowolnym czasie i zakresie, bez uprzedniego zawiadamiania.

Jak uzyskać pożyczkę w Pozyczkaplus.pl?

Przede wszystkim należy się zarejestrować, czyli podać numer swojego konta bankowego. Następnie należy się zalogować i wypełnić wniosek o chwilówkę, wybrać wysokość kwoty oraz okres spłaty. Tak samo prosty jest okres spłaty pożyczki. Ważna informacja dla klientów tej firmy jest taka, że pożyczkę można przedłużyć nieograniczoną liczbę razy, i to za darmo.

Wszystkie tego typu oferty należy dokładnie sprawdzać

Pożyczkowe firmy pozabankowe są nieobliczalne, dlatego bardzo dokładnie należy czytać umowy pożyczkowe. Często są one tak skonstruowane, że przeciętny klient nie jest w stanie wyłapać wszystkich haczyków. Nie należy nadmiernie ufać informacjom reklamowym zamieszczanym na stronach internetowych tych firm, ponieważ – jak informuje Pozyczkaplus.pl – w każdej chwili dane te mogą zostać zmienione.

Analizujmy bardzo dokładnie umowy pożyczkowe.