Bezpieczniej i szybciej w internecie

31 lipca
14:23 2012

Ofert kredytowych jest bardzo wiele i o tym doskonale wiedzą starający się o kredyty bankowe. Każdy też chciałby aby kredyt była na jak najlepszych warunkach, aby to był tani kredyt o był top tez kredyt od ręki.

Problem w tym, że teraz jest bardzo trudno o kredyt od ręki, bowiem banki maja teraz w zwyczaju dokładnie sprawdzenie starających się o kredyty więc kredyt od ręki praktycznie nie istnieje. Oczywiście tego rodzaju oferty są reklamowany jest przez banki kredyt od ręki, ale jest to tylko czysta reklama. Tymczasem takie oferty jak wspomniany kredyt od ręki, kredyt w 15 minut, kredyt, kredyt bez zaświadczeń decyzja od zaraz są w wielu bankach. Wiadomo, że banki przede wszystkim sprawdzają czy kredytobiorca jest godny zaufania i jaka ma historię kredytową. To podstawa niema w każdym banku.

Drugim warunkiem jest zbadanie jego zdolności kredytowej i to akurat bankom nie zajmuje zbyt wiele czasu. Jeżeli jest to niewielka suma najczęściej bank nie robi zbyt wielu problemów, ale jeżeli klient stara się o większą kwotę to z pewnością nie może to być kredyt od ręki. Tak czy inaczej jeżeli jesteśmy pewni swego to kredyt powinniśmy mieć przyznany, ale jak wiadomo nigdy nie będziemy tego pewni. Z pewnością taki kredyt od ręki możemy dostać w firmach pożyczkowych. W tych firmach nikt tak szczegółowo nie bada zdolności kredytowych klienta i rzeczywiście decyzja o przyznaniu bądź nie przyznaniu kredytu może być szybka. Ale nie radzimy brać kredytów w parabankach z co najmniej kilku powodów. Najpoważniejszy jest taki, że kredyt w firmie pożyczkowej jest zazwyczaj kilkakrotnie droższy. Często kredytobiorcy spłacają tylko odsetki natomiast kapitał nadal nie jest naruszony. Dlatego decyzja o kredycie w firmie pożyczkowej jest nad wyraz ryzykowna.

Lepiej przeczekać najgorszy dla nas czas i znowu spróbować ponownie w banku niż pakować się w ryzykowny biznes z parabankami. Można tez spróbować po życzyć w Internecie i to jest również szybki kredyt, a przede wszystkim tańszy i dużo bezpieczniejszy niż w parabankach. Decyzja jednak należy do starających się o kredyt.